Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný elektro projektant - slaboproudé systémy/telco

referenční číslo: S035/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou inženýrskou společnost, která se pohybuje v oblasti navrhování a montáže přenosových a řídících elektrosystémů, hledáme vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku pro:
SAMOSTATNÝ ELEKTRO PROJEKTANT - slaboproudé systémy/telco
Budete začleněn v projekčním oddělení. Vaším úkolem bude zpracovávat projektovou dokumentaci zaměřenou na slaboproudé a řídící systémy, které jsou součástí telekomunikačních řešení nebo vybavení budov. Podíl na návrzích technického řešení a zpracování projektové dokumentace přenosových systémů. Komunikace s klienty o zakázkách. Zodpovědnost za termíny a kvalitu zpracováných projektů.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ nebo SŠ - elektro - slaboproud
- zkušenost s projekcí slaboproudých technologií,
bezpečnostních a požárních systémů
- průřezová orientace v ostatních souvisejících oborech(silnoproud, stavebnictví, konstrukce apod.)
- Vyhláška č.50 Sb., §6
- spolehlivost, přesnost
- znalost AUTOCAD

Nabízíme

Nabízíme práci ve větší stabilní firmě v elektroprojekci. Pracoviště v Praze.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita