Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog (H3682)

referenční číslo: CA66B2A6 | aktuálnost: 15.01.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

- tvorba a údržba technologické dokumentace – technologické postupy, kontrolní plány, průběhový diagramy, pracovní návodky, postupy údržba, atd.
- tvorba cenových nabídek – předkalkulace
- účast v projektovém týmu a při vývoji nových výrobků a technologií
- odpovědnost za výrobu vzorků
- značná část práce je s informačním systémem – zadávání artiklů, tvorba kusovníků, výrobní časy, atd.
- ostatní požadavky dle Přiručky jakosti, odpovídající požadavkům ISO/TS 16949 a ISO 9001

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ technického směru, praxe podmínkou, zkušenosti z automobilního průmyslu a strojírenské výroby výhodou, znalost znalost AJ či NJ (psát e-maily), dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

práce v zavedené výrobní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení cca do 35tis. Kč (další možná perspektiva), zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned/dohodou

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okres, Náchod,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní inženýr, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita