Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní reprezentant

referenční číslo: C956ACBD | aktuálnost: 02.05.2017

HYLA Group s.r.o.

Pro prodej zdravotního systému vyznamenaného cenou PlusXaward za kvalitu hledáme schopné obchodníky.

Náplň práce

Vyjednávání a obchodování.Se zákazníkem zoptimalizujete nabídku a uzavřete objednávku na předem domluvených schůzkách. Pečujete o věrné klienty , seznamujete je s aktuálními možnostmi a ve spolupráci s nimi rozvíjíte další aktivity.

Požadujeme

Velmi dobrá komunikativnost, schopnost naslouchat, pracovitost a elán. ŘP, auto a čistý TR.

Nabízíme

Nadprůměrné výdělky, při splnění podmínek karierní růst a služební auto.Firemní školení zaměřená na růst harmonické osobnosti a podpora dlouhodobé schopnosti mít z práce radost.

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Středočeský kraj

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer prodeje

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy