Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální prodejce

referenční číslo: C8786EF9 | aktuálnost: 06.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu dle místa bydliště, rozšiřování kmenu stávajících zákazníků ve svěřeném regionu jižních Čech (VO i MO), realizace zakázek, kompletní zodpovědnost za region, komunikace s centrálou, pravidelný report pro vedení společnosti

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, praxe v obchodní činnosti (rychloobrátkové zboží) podmínkou, dobrá znalost práce s PC, obchodní dovednosti, samostatnost, flexibilita, ŘP sk. „B“
Ideální kandidát: zkušený obchodní zástupce s praxí ve společnosti zaměřené na rychloobrátky (potraviny, hygienické potřeby, apod.)

Nabízíme

Zaměstnání na HPP, pevná mzda + prémiová složka, mobilní tel., notebook a firemní automobil, příjemné pracovní prostředí a stabilní kolektiv, možnost sebeuplatnění

Místo pracoviště: celé Čechy (přidělený region)

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: analytik prodeje, area sales manager, FMCG, maloobchod, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, key account manager, manažer prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita