Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Frontend vývojář (nativní JavaScript, React) - 6154

referenční číslo: C7EE1DCB | aktuálnost: 26.02.2017

ITjobs, s.r.o.

Pozice je vhodná pro kandidáty se zájmem o vývoj frontendu v čistém Javascriptu a práci s nejnovějšími technologiemi (React, Redux, Stylus, Backbone apod).

Náplň práce

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku dynamické mezinárodní společnosti zabývající se vývojem rozsáhlých e-shopů s vysokou návštěvností.

Na pozici budete:

- vyvíjet frontend webů pro externí i interní zákazníky za použití nejmodernějších technologií
- podílet se na vývoji e-commerce nástrojů a komponent
- vyvíjet zejm. v nativním Javascriptu, ve kterém jsou aktuální webovky, plánuje se přepis do Reactu
- verzovat za použití GIT, dále se setkáte s Jirou, Confluence, Stash, Bamboo, aj.
- při releasech poskytovat L3 technické podpory pro interní produkční live server
- pracovat v mezinárodním agilním týmu

Požadujeme

- dobrá znalost JavaScript (vč. OO), HTML5, CSS, responzivního a cross browser designu
- výhodou znalost některého z následujících: Angular, React, Backbone, NodeJS, GruntJS, Stylus, Gulp, Browserify
- komunikativní AJ (min. na úrovni B1)
- pozice je určena pro absolventy s aspoň kratší komerční zkušeností i pro zkušenější uchazeče
- výhodou zkušenost s agilním vývojem (Scrum, Kanban)
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- schopnost týmové práce, zodpovědnost, aktivita, kreativní přístup

Nabízíme

- společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek) se zajímavým platovým ohodnocením
- dále nabízí kurzy AJ, školení soft-skills, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, přátelskou atmosféru na pracovišti, společné akce, apod.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Mgr. Lucie Kováčová
+420 605 946 450