Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik NDT (-kmnj-)

referenční číslo: C653197E | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

· samostatné provádění NDT kontroly dílů podle požadavků zákazníka
· samostatná tvorba pracovních návodků a jejich předkládání ke schválení
· přímá spolupráce s nadřízeným na provozu laboratoře

Požadujeme

· minimálně SŠ vzdělání technického směru
· certifikace NDT minimálně level I pro metody MT,PT,RT, UT
· praxe v oboru
· ovládání PC MS Office
· samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
· ŘP sk. B

Nabízíme

· firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
· další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
· práce v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Místo pracoviště: okr. Nový Jičín

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita