Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí údržby vstřikovacích forem

referenční číslo: C611307C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- montáž forem a další práce spojené s opravami a úpravami forem pro lisování plastů
- demontáž, čištění forem a mazání
- zajišťování údržby forem na vstřikování plastů

Požadujeme

- min. SOU, SŠ - technické vzdělání
- praxe v oboru minimálně 2 roky
- zkušenosti s údržbou forem
- samostatnost, zodpovědnost
- proaktivita
- schopnost vést tým pracovníků
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- odpovídají finanční ohodnocení
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- otevřený a přátelský kolektiv
- místo výkonu práce Brno Modřice
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- odborná školení

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: vedoucí provozu, vedoucí výrobní linky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity