Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební Technik do Zkušebny Tepelných a Ekologických Zařízení (-mpb-)

referenční číslo: C4EAE9E4 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• zkoušení tepelných zařízení (tepelná čerpadla, kotle, krby, plynové kotle)
• posuzování shody tepelných zařízení dle norem, metodik a legislativy
• samostatná realizace zkoušek včetně zpracování výsledků

Požadujeme

• VŠ vzdělání techniky prostředí, energetického inženýrství nebo z oblasti strojírenství
• orientace v oblasti tepelné techniky, výhodou orientace v chlazení, případně programování nebo tvorba maker v Excelu
• vhodné i pro absolventy (pro studenty 5. ročníku)
• praxe v oblasti měření/ posuzování vítána
• základní komunikace v AJ (NJ) výhodou
• uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), základy AutoCAD
• samostatnost v rozhodování, odpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti
• časová flexibilita
• ochota dále se vzdělávat
• schopnost práce pod tlakem
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• dobré mzdové ohodnocení, příspěvky na dovolenou a příspěvky ze stabilizačního fondu
• 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů, pružná pracovní doba
• práci/praxi ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu
• možnost zahraničních služebních cest, možnost práce ve zkušebnách předních výrobců
• možnost diplomové práce v rámci podniku
• nástup dle dohody

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální