Typ nabídky

Minimální mzda

Technický ředitel - projekty elektro

referenční číslo: S014/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost, která se ve svém výrobním programu mimo jiné zabývá pohony a regulátory napětí pro průmyslové využití, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
TECHNICKÝ ŘEDITEL - projekty elektro
Vaším úkolem bude zodpovídat za tyto oblasti:
- technické řešení nabídek
- zpracování technické dokumentace pro výrobu (silová elektroprojekce, systémy řízení, el.pohony)
Budete jednat se zákazníkem o technických specifikacích, koordinovat návrh technického řešení s výrobou a nákupem. Budete dohlížet na oživení a uvedení zařízení do provozu z hlediska technického dozoru. Povedete menší tým technických specialistů.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ elektrotechnická - silnoproud
- celkový přehled v elektrotechnice (NN,VN,VVN, MaR)
- Vyhláška 50/1978, Sb.§7
- uživatelská znalost práce na PC, CAD
- praxe v řízení menšího týmu
- znalost angličtiny, ruštiny výhodou

Nabízíme

Nabízíme technicky zaměřenou pozici zdatnému elektrotechnikovi ve středně velké společnosti. Možnost zajímavé práce v managementu. Dobré platové možnosti.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální