Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC Ohraňovacího Lisu (-kmb7-)

referenční číslo: C4929C6C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• odladění hotových programů včetně tvorby jednodušších programů
• čtení výkresů

Požadujeme

• třísměnný provoz
• vyučení v oboru
• znalost řídícího systému TRUMPF
• orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou
• možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů
• dotované stravné

Místo pracoviště: Boskovicko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity