Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer (projekty elektro nebo MaR) (P3862)

referenční číslo: C38AADDC | aktuálnost: 10.10.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Sestavení, vedení a organizace práce projektového týmu; řízení zakázky ve všech fázích realizace; aktivní účast na realizaci zakázky i v jejím místě, kontrola úplnosti a správnosti montážních deníků, příprava podkladů pro fakturaci, dodržení frekvence fakturace; zajištění předání výstupů z projektu a jeho akceptace všemi zúčasněnými stranami, příprava a koordinace výběrových řízení; reporting - vedení agend, statistik

Požadujeme

SŠ/ VOŠ/ VŠ zaměření na obory elektro nebo průmyslovou automatizaci, aktivní znalost AJ, zkušenosti s řízením projektů elektro nebo MaR aspoň 2 roky; MS Office na velmi dobré uživatelské úrovni (zejména MS Excel), ochota na sobě pracovat, vnitřní motor při plnění úkolů a sebemotivace, aktivní přístup k životu i práci; zodpovědnost, spolehlivost; vynikající komunikační schopnosti a pečlivost; ŘP B

Nabízíme

Zázemí tradiční české společnosti, účast na velmi zajímavých projektech, naprostá samostatnost v práci, možnost seberealizace, firemní benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita