Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojář (-mpo-)

referenční číslo: C2CD83D9 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • montáž a dokončení postupových a střižných nástrojů a jejich údržba
  • práce dle výkresové dokumentace v 3D modelech
  • odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů
  • komunikace s ostatními zaměstnanci výroby

Požadujeme

  • vzdělání v oboru nástrojář
  • praxe na pozici nástrojaře min. 3roky
  • praxe ve výrobě lisovacích nástrojů na tváření plechu za studena, postupové, transferové a střižné nástroje
  • orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • dvousměnný provoz
  • zájem o profesní růst, preciznost, pečlivost, aktivita
  • německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní výrobní společnosti se zaměřením na automobilový průmysl
  • mzdu dle dosažených zkušeností a schopností
  • 7,5 hod. pracovní doba, stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • práci v moderním prostření, nadstandartní příplatky
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity