Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PHP vývojář (e-shopy s vysokou návštěvností) - 6171

referenční číslo: C222E72B | aktuálnost: 23.02.2017

ITjobs, s.r.o.

Vývoj, analýza a údržba e-commerce komponent a modulů.

Náplň práce

Pozici obsazujeme pro dynamickou mezinárodní servisní a obchodní společnost.

Budete zde:

- podílet se na vývoji, analýze a údržbě e-commerce komponent a modulů
- vyvíjet weby s vysokou návštěvností v PHP za použití Codeigniteru, Nette a vlastního frameworku
- pracovat na zrobustnění platformy, zvýšení spolehlivosti a rychlosti
- spolupracovat v mezinárodním týmu na rozsáhlých projektech
- pracovat podle agilních metodik
- účastnit se interních školení, sdílet své zkušenosti s kolegy

Požadujeme

- velmi dobrá znalost programování v PHP
- znalost SQL a databází MySQL nebo Oracle
- pokročilá znalost verzovacích systémů, uživatelská znalost OS Linux/Unix
- výhodou znalost HTML, CSS, Javascript
- komunikativní AJ
- alespoň kratší praxe s vývojem v PHP
- zkušenost s většími projekty (např. vývoj e-shopů, CMS, portálů apod.)
- VŠ vzdělání v oblasti IT nebo SŠ s příslušnou praxí
- komunikativnost, flexibilita, aktivní přístup, analytické schopnosti, systematičnost

Nabízíme

- společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek) se zajímavým platovým ohodnocením
- dále nabízí kurzy AJ, školení soft-skills, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, pracoviště v centru města, aj.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Mgr. Lucie Kováčová
+420 605 946 450