Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce po telefonu - energie

referenční číslo: C21C7065 | aktuálnost: 02.05.2017

Bohemia Direct Marketing a.s.

Jsme moderní české kontaktní centrum ze skupiny Bohemia Energy. Prodáváme po telefonu českým domácnostem plyn a elektřinu. Přidej se k nám a staň se součástí velké české energetické skupiny.

Náplň práce

Hledáme posilu do prodejního týmu Máš zkušenosti s prodejem nebo ti praxe v prodeji chybí, ale máš chuť se prodeji naučit?

Máme tým zkušených školitelů a vedoucích týmu, kteří Tě vše potřebné naučí

Prodáváme s vysokou úspěšností špičkový produkt bez závazku, s nízkými cenami a řadou benefitů pro zákazníky (více na www.jubilejni-energie.cz).

Nabízíme práci v řádném hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou, výjimečně dohodu o pracovní činnosti. o OSVČ nemáme zájem. Nenabízíme krátkodobé brigády na dobu kratší než 3 měsíce.

Nabízíme

  • Základní mzda nejméně 100 Kč/hodinu, tj. cca 18 000 Kč/měs.
  • Náborový příspěvek 2000 Kč*
  • Věrnostní příplatek až 10%, tj. základní mzda až 110 Kč/hod. tj. 19 360 Kč/měs.
  • Odměny běžně dosahují 30% základní mzdy u špičkových prodejců až 100%, vyplácíme měsíčně
  • Týden placené dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/směnu
  • Káva (zrnková i instantní), čokoláda a občerstvení na pracovišti 25 Kč/směnu zdarma
  • Pitný režim (filtrovaná voda, sodovka) zdarma
  • Očkování proti chřipce 1 krát ročně zdarma
  • Náborový příspěvek bude vyplacen jako bonus ke mzdě v nejbližším výplatním termínu po skončení tříměsíční zkušební lhůty a zároveň odpracování nejméně 60 směn

Mzda: 18 000 Kč

Místo pracoviště: Kolbenova 931/40b, Praha 9

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodník, telemarketing

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty