Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nového zaměstnance na pozici:

Technolog výroby - Nový Jičín

referenční číslo: C08ACEA0

Náplň práce:

  • stanovuje technologické podmínky pro montážní linky
  • podílí se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení
  • podílí se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
  • podílí se na předpřejímkách nových zařízení
  • podílí se na návrzích na umístění výroby daného úseku
  • vytváří a spravuje výrobně-technologickou dokumentaci
  • podílí se na ověřovacích sériích montážních linek
  • podílí se na výběru dodavatelů technologických zařízení
  • navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost v řešení úkolů
  • uživatelskou schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • schopnost týmové spolupráce
  • tvůrčí a inovativní myšlení
  • ochotu dále se vzdělávat, hledat nová řešení

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita