Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolorka kvality

referenční číslo: C0407FBE | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Přidejte se do našeho týmu – staňte se součástí úspěšné výrobní společnosti.

Na vědomí se dává, že do sehraného týmu hledáme nové posily. Poskytneme Vám zázemí, zaškolíme Vás, budeme Vás motivovat. Nabídneme dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, propracovaný bonusový systém. Nebudeme Vás trápit u pásu, ale budete mít dostatek prostoru pro kontrolu výrobku.
Je to pro Vás lákavá nabídka? Dej nám o sobě vědět. ABSOLVENTY ZAŠKOLÍME.

Náplň práce

Náplň práce
• vstupní a výstupní kontrola nárazníků ve třísměnném provozu
• vizuální kontrola lakových vad

Požadujeme

• trestní bezúhonnost
• dobrý zrak (brýle či kontaktní čočky mohou být)
• zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

• stabilní zaměstnání
• dlouhodobá spolupráce
• fixní plat + bonusová složka + příspěvek na dopravu + stravenky
• čistá práce v klidném nehlučném prostředí (NE na lince)
firemní benefity:
• příspěvek na dopravu
• vánoční a velikonoční bonusy, příspěvek na dovolenou
• bonusový systém
• dovolená navíc
• stravenky

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč

Místo pracoviště: Lipovka

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy