Typ nabídky

Minimální mzda

Metodik/metodička veřejného opatrovnictví odboru sociálních věcí

referenční číslo: C02D7DF4 | aktuálnost: 06.02.2017

Jihomoravský kraj

Na odbor sociálních věcí hledáme právníka/právničku se zájmem o právo sociálního zabezpečení.

Náplň práce

Metodická pomoc obcím při výkonu veřejného opatrovnictví a jejich následná kontrola. Smysluplná práce, při níž se můžete podílet na vzniku nové metodiky v oblasti sociální práce a uplatníte zde samostatné myšlení, komunikační dovednosti a kreativitu.

Požadujeme

- VŠ vzdělání v magisterském studijním programu - obor PRÁVO
- znalost občanského práva, problematiky veřejného opatrovnictví, sociálního zabezpečení, zákona o sociálních službách
- dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
- samostatnost, důslednost, zodpovědnost
- komunikační schopnosti, výborný písemný i ústní projev
-schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, firemní mateřskou školu, flexibilní pracovní dobu, příjemný pracovní kolektiv, široké možnosti vzdělávání, osobní i profesní růst

Místo pracoviště: Krajský úřad Jihomoravského kraje, Brno, Žerotínovo nám. 3

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy