Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový elektroinženýr

referenční číslo: BF76C451 | aktuálnost: 02.05.2017

DAWELL CZ s.r.o.

Vývoj hardwaru elektroniky se zaměřením na přístroje pro indukční ohřev.

Náplň práce

- vývoj nových a inovace stávajících přístrojů
- návrh elektroniky a PCB
- oživování elektroniky
- zpracování technické dokumentace

Požadujeme

• Znalost elektroniky, vč. Mikrokontrolerů
• Mikroprocesorová elektronika (výhodou znalost ARM procesorů)

Nabízíme

• Samostatnost a ochota učit se novým věcem, firemní benefity, dovolená navíc, auto i pro soukromé účely

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Věda a výzkum

Profese: vývojový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty