Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník turistického informačního centra

referenční číslo: BF2F0528 | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, moderní marketingovou organizaci hlavního města Prahy, jejímž posláním je péče o rozvoj domácího i zahraničního cestovního ruchu v české metropoli, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Pracovník turistického informačního centra.

Náplň práce:

• kvalifikované zodpovídání dotazů, podávání informací a rad návštěvníkům hl.m.Prahy
• řešení žádostí, podnětů a stížností návštěvníků TIC
• prodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce, zajištění ubytování
• prodej a nabídka turistických služeb a zboží, cenin (jízdenky MHD) apod.

Požadujeme:

• Český jazyk úrovně rodilého mluvčího, komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
• znalosti o Praze výhodou (muzea, divadla, gastronomie, turistické služby).
• orientaci v Praze (topografie, MHD / PID).
• Velmi dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování („front office“).
• Základy práce s PC.
• Předchozí praxi (i mimo obor).
• Možnost práce min. 2 dny v týdnu (5-12 hodin za den).

Nabízíme:

• Práci v centu Prahy a na letišti Václava Havla
• Možnost práce na DPP a DPČ
• Možnost odpracovat 40 - 80 hodin měsíčně
• Vlastivědné vycházky
• Možnost získat vstupy na kulturní akce (divadla apod.)
• Nástup leden/únor 2017
• Nástupní finanční ohodnocení 80 Kč/hod, po cca měsíčním zaškolení od 100Kč/hod (o víkendech 110,-Kč/hod)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita