Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer senior Praha- Smíchov

referenční číslo: BDCC5A5A | aktuálnost: 06.02.2017

HOME 4 PEOPLE

Náplň práce

Zavedená Realitní kancelář, přijme do svého zkušeného kolektivu schopné a komunikativní manažery s obchodním talentem.
Požadujeme min. SŠ vzdělání, aktivní přístup, časovou flexibilitu, samostatnost a pracovitost.
Individuální přístup, žádné poplatky, profesní zaškolení, nadstandardní ohodnocení výhodného provizního systému.

Požadujeme

SŠ vzdělání
Znalost práce na PC
Časová flexibilita, komunikativnost
samostatnost, spolehlivost
obchodní talent
ochota učit se novým věcem
loajálnost a trestnou bezúhonnost

Nabízíme

bezplatné a kvalitní zaškolení
nadstandardní provizní ohodnocení
bezkonkurenční marketingovou podporu
flexibilní pracovní dobu
přátelský kolektiv
příjemnou pracovní atmosféru
možnost výhodného paušálu s neomezeným volání po ČR
viditelnost zakázek na 40 realitních serverech podporu profesně starších kolegů
osobní přístup

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management, Reality

Profese: manager

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy