Typ nabídky

Minimální mzda

Ambiciózní technik s NJ

referenční číslo: BD6C71B9 | aktuálnost: 31.07.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Koordinace projektů napříč různými výrobními i nevýrobními oblastmi
Podpora jednatele firmy v administrativních i odborných tématech
Aktivní komunikace s kolegy v rámci celé organizace, častá komunikace s kolegy ve výrobním závodě v Kaplici a s centrálou v Rakousku

Požadujeme

Aktivní znalost německého jazyka
Orientace ve výrobním prostředí výhodou
VŠ vzdělání technického směru výhodou
Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
Samostatnou iniciativní osobnost

Nabízíme

Velmi zajímavou práci ve stabilně rostoucí mezinárodní společnosti
Profesní rozvoj s možností kariérního postupu
Motivující a atraktivní finanční ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou
Mobilní telefon, notebook
Jazykové a odborné vzdělávání
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Příspěvek na dojíždění

Místo pracoviště: Kaplice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy