Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní ředitel- elektrotechnika pro průmysl

referenční číslo: S013/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní, elektrotechnicky zaměřenou společnost, která je dodavatelem technických projektů do průmyslu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:
OBCHODNÍ ŘEDITEL- elektrotechnika pro průmysl
Úkolem bude posílit obchodní aktivity společnostio v prodeji technických řešení v oblasti elektrotechniky.
Budete zodpovědný za:
- rozvoj vztahů se současnými klienty
- vyhledávání vhodných projektů a participaci na výběrových řízeních
- tvorbu nabídek a technické řešení (ve spolupráci s technickým oddělením)
- vyjednávání s klientem, zasmluvnění projektových zakázek
- cenové kalkulace
- vedení týmu a monitoring obchodních výsledků
Navazování kontaktů doma i v zahraničí. Člen managementu společnosti.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ elektrotechnické nebo jiné
- obchodní zkušenosti
- zkušenosti z prodeje investic, technologií pro průmysl
- tvorba obchodní strategie
- schopnost vytvářet zahraniční obchodní vztahy
- vedení týmu
- manažerské předpoklady
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny (ruštiny výhodou)

Nabízíme

Nabízíme pozici v TOP managementu výrobní společnosti. Zajímavá pracovní příležitost.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální