Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník

referenční číslo: BBDE8035 | aktuálnost: 02.05.2017

Značky Praha s.r.o.

Firma zabývající se výrobou elektronických dopravních značek přijme do své kovovýroby absolventy učilišť v oboru zámečník.

Zámečník

Náplň práce

- výroba skříní elektronických dopravních značek

Požadujeme

- aktivní přístup v práci a chuť se dále rozvíjet

Nabízíme

- kvalitní pracovní prostředí v moderních prostorách firmy
- možnost dalšího rozvoje v oblasti obsluhy nejnovějších technologií (řezání laserem, řezání vodním paprskem, tvarování na ohraňovacím lisu, obsluha CNC svařování)
- možnost dalšího získání odbornosti v oblasti sváření všech typů technologií
- sídlo firmy cca 15 min autobusem ze stanice metra Bořislavka

Místo pracoviště: Kralupská 90, 252 62 Statenice-Černý Vůl

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy