Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní inženýr projektu

referenční číslo: 454 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho klienta, který patří k nejvýznamnějším společnostem v projekční a inženýrské činnosti s více jak 20-ti letou působností v přípravě významných, atraktivních stavebních projektů, převážně pro zahraniční investory, hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici:

Náplň práce

  • vedení / řízení projektu
  • samostatná tvorba projektové dokumentace
  • zajištění a příprava podkladů pro profese – kompletace stavební části projektu
  • koordinace stavební a profesní části projektu

Požadujeme

  • VŠ, min. 5 let praxe v projekci
  • znalost Aj slovem i písmem na velmi dobré úrovni
  • praxe v zahraničí v oboru výhodou
  •  znalost práce na PC – MS Office
  • práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
  • dobré prezentační a organizační schopnosti, logické myšlení a argumentace
  • komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti
  • kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • moderní neformální pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup možný dle dohody

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské