Typ nabídky

Minimální mzda

Architekt

referenční číslo: 466 | aktuálnost: 18.09.2016

ALP consulting

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje především na pozemní, silniční a dálniční stavby, mosty a městské komunikace, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Architekt

Náplň práce

- projektování od stupně studie po realizační projekt a autorský dozor
- koordinace projektu včetně jednání s klientem
- volba optimální technologie a použitých materiálů
- vypracovávání architektonické studie a architektonicko-stavební části projektů
- podílení se na tvorbě zadání firmy pro projekční kanceláře nebo pro interní potřeby
- spolupodílení se na posouzení vyhledaných pozemků
- zodpovědnost za časové plnění projekčních prací

Požadujeme

- vzdělání VŠ stavebního směru (obor architektura)
- zkušenosti a praxe v oboru alespoň 3 roky
- kreativnost, zodpovědnost, samostatnost
- komunikativnost, schopnost kooperace
- jazykové znalosti AJ/NJ vítány
- znalosti Revit, Bim, Archicad
- schopnost práce v týmu
- Autorizace výhodou
- technické myšlení

Nabízíme

- zajímavou práci při řešení projektů pozemních staveb
- příjemné pracovní prostředí v perspektivním kolektivu
- příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
- možnost profesního a odborného růstu
- příjemné pracovní prostředí
- stabilní zázemí společnosti
- sociální výhody
- další vzdělávání
- teambuildingové akce
- pracoviště Praha
- nástup možný IHNED

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální