Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka komunikačního oddělení - junior pozice

referenční číslo: BA435021 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na HPP pro pobočku v Praze.

Požadujeme
Výborné komunikační znalosti, samostatnost, ale i práci v kolektivu, proklientský přístup, vytrvalost, dochvilnost. Dále požadujeme čistý trestní rejstřík, minimálně SOŠ nebo SOU vzdělání, znalost práci na PC - Excel, Word.

Nabízíme
Nabídnout můžeme práci v moderních prostorách v budově City Tower (Praha), práci ve skvělém kolektivu a se zkušenými managery. Dále nabízíme práci na HPP- pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku, fixní plat- v minimální výši 20.000 Kč, provize a nadstandardní bonusy, které jsou ale ovlivněné vlastní snahou a přičiněním.

Náplň práce
Komunikace a péče o nové, ale i stávající klienty společnosti, vyřizování dotazů a řešení požadavků, konání osobních schůzek v sídle firmy.

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku Praha a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy