Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový inženýr (P3874)

referenční číslo: B9EAB2A7 | aktuálnost: 04.08.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

tvorba algoritmů, vizualizace a aplikačního SW pro PLC (DCS);
vytváření komunikačních protokolů;
tvorba manuálů;
implementace a testování navrženého řešení;
uvádění technologií do provozu;
spolupráce při tvorbě nabídek;
komunikace se zákazníky.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro / průmyslová automatizace; základní znalost AJ, praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici; zkušenosti s programováním PLC (DCS);
znalost databázových systémů;
orientace v projektové dokumentaci; samostatnost, orientace na výsledek, smysl pro detail; ochota cestovat (zákazníci v ČR i v zahraničí);
ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

Seberealizaci v tradiční české společnosti;
práce v týmu lidí, pro které je koníčkem ne povinností, osobní rozvoj a další vzdělávání;
jazykové kurzy;
mobilní telefon a notebook i k osobnímu užívání;
pružná pracovní doba, možnost částečného home office;
příspěvek na stravování;
placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, plánovač výroby, procesní inženýr, project manager, technik přípravy výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení