Typ nabídky

Minimální mzda

CNC obráběč (Olomouc)

referenční číslo: B95DCE4F | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • práce na soustružnických a frézovacích obráběcích centrech
  • soustružení, frézování, vrtání, závitování dle programu stroje
  • výměna obrobku, jeho měření, konzervace, uložení a zajištění identifikace
  • kontrola řezných nástrojů, výměna VBD a úpravy korekcí

Požadujeme

  • SOU, obor obráběč kovů
  • praxe v oboru nutná
  • zkušenost s prací s CNC stroji
  • zodpovědný a spolehlivý přístup

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 24 000 - 29 000 Kč

Místo pracoviště: Řepčínská 35/86, Olomouc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity