Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PCL

referenční číslo: B8F430BD | aktuálnost: 10.02.2019

Centec, s.r.o.

Výzva pro IT specialisty, kteří zvládnou funkčnost našeho systému
Společnost Centec automatika s.r.o. se specializuje na provozní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl včetně senzorové techniky. v naší oblasti patříme mezi lídry ve světovém měřítku.
Pro naše středisko v Praze hledáme odborníka na pozici PROGRAMÁTOR PCL.
Co Vás čeká?
• Náročná práce na mezinárodních projektech
• Programování řídících systémů PLC Siemens nebo Rockwell včetně vizualizace

Náplň práce

• Možnost čtení a tvorba projektů v programu Eplan
• Denní komunikace v angličtině

Požadujeme

- Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
- Znalost programování PLC systémů
- chuť cestovat i mimo Evropu
- ochota učit se nové věci
- zájem o další vzdělávání
- angličtina pokročilá mluvená i psaná
- výhodou čtení PID

Nabízíme

• Práci se špičkovými technologiemi ve stabilní společnosti
• Osobní a profesní rozvoj
• Pravidelné zahraniční cesty
• Mzdu dle zkušeností a praxe

Místo pracoviště: Pekařská 601/8, Praha 5, 15500

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita