Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce s manipulační technikou

referenční číslo: B726AC4A | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Zastupování firmy a její prezentace - prodej manipulační techniky
- Kontakt se zákazníky - udržování vztahů se zákazníky, rozšiřování portfolia zákazníků – akvizice nových zákazníků
- Poradenství, technická podpora zákazníků
- Tvorba obchodních nabídek

Požadujeme

- Vzdělání technického směru výhodou
- Zkušenosti na obchodní pozici v průmyslovém sektoru podmínkou
- Schopnost samostatně vyhledávat obchodní partnery
- Technické myšlení
- Zkušenosti s tvorbou obchodních nabídek
- Zkušenosti v oblasti manipulační techniky výhodou
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ velkou výhodou
- Velice dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme

- Práci na HPP nebo ŽL – dle domluvy
- Fixní plat 20 - 25 000 Kč/měsíčně + bonusová složka dle objemu prodejů
- Služební automobil dle domluvy, případně proplácení cestovného

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita