Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

PLC programátor (-kms-)

referenční číslo: B5F55945 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

Hledáme programátora průmyslových automatů PLC se zkušeností programování automatů od firmy Siemens - typ Simatec.
Programátor bude pracovat zároveň jako servisní technik, který naprogramované stroje bude uvádět do provozu a školit obsluhu u zákazníka. (Naši velcí zákazníci jsou v USA, Brazílií, Argentině, Francie, Ukrajina, Rusko, Asie)
Dále dle požadavků podpora zákazníka, provádění úpravy programu s odlaďováním.
Četnost cest záleží na množství objednávek a typu projektu.
Každý náš programátor má na starosti 2 výrobce PLC, např. Siemens + Mitsubishi nebo Mitsubishi + Allen Bradley.

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxi a zkušenost s PLC programování systémů Siemens
• ochota cestovat v rámci služebních cest k zákazníkovi- délka služebních cest - od několika dnů až po měsíc, kdy se jedná např. o velký projekt např. v USA.
• znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, či ochota se zdokonalit.
• samostatnost, výborné organizační schopnosti, spolehlivost, reprezentativní vystupování vůči zákazníkovi

Nabízíme

• zázemí silné mezinárodní společnosti
• mobil, notebook
• možnost kariérního postupu
• pohyblivá pracovní doba
• možnost seberealizace a osobního rozvoje
• nástup co nejdříve

Místo pracoviště: okr. Svitavy

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita