Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista Linky pro neslyšící a nevidomé - bez pracovní agentury

referenční číslo: B2BB0DBD | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Linka pro neslyšící a nevidomé je unikátní službou v ČR, která zprostředkovává neslyšícím telefonní hovor ve všech možných životních situacích.

Co Vás u nás čeká:

- Komunikace s neslyšícími a nevidomými uživateli linky přes online a offline komunikační kanály - každý den pomůžete v komunikaci desítkám lidí s handicapem
- Agenda ZTP slev zákazníků O2
- Komunikace s O2 zákazníky na pobočkové ústředně

Požadujeme

- Komunikační schopnosti, vysoká úroveň slovní a písemné komunikace
- Všeobecný přehled, samostatnost, schopnost přizpůsobit se změně, trpělivost
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, vyhledávání na internetu ... apod.)
- Ochota pracovat ve směnném provozu, včetně pohotovostí
- Nadhled a smysl pro detail

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení + provizní složku mzdy
- Práci na přímo pod O2 na hlavní pracovní poměr
- Práci bez aktivního volání a nabídky služeb
- Profesionální zaškolení
- Moderní pracovní prostředí a tvůrčí tým
- Práci s posláním pomáhat pro Nadaci O2
- Místo výkonu práce O2 Centrum Pardubice

A k tomu navíc:

- Služební telefon s neomezeným tarifem na volání, SMS a data
- 18.000 benefit bodů na relaxaci, cestování, kulturu či sport atd.
- Slevy pro Vás, rodinu a přátele
- Stravenky v hodnotě 75 Kč
- A mnoho dalšího

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy