Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager

referenční číslo: B1E19FC9 | aktuálnost: 10.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- vedení jednotlivých komplexních projektů
- funkční vedení projektového týmu
- úzká komunikace se zákazníkem
- sledování a dodržování ukazatelů projektů (QCD)

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického směru
- dlouhodobé zkušeností s řízením projektů, ideálně v dopravním strojírenství
- zkušenosti s vedením jednání
- otevřená mysl a schopnost rychle se rozhodovat
- velmi dobré znalosti AJ, další jazyk výhodou (FJ, NJ, ŠJ, RJ)
- reprezentativní vystupování, organizační schopnosti, týmový duch

Nabízíme

- Firemní stravování
- Jazykové kurzy přímo ve firmě
- Příspěvek na další vzdělávání, sport, kulturu
- Pracovní dobu 7,5h denně
- Možnost pronájmu podnikové chaty na Šumavě
- Příjemné pracovní prostředí
- Přátelský pracovní tým
- Stabilitu mezinárodní společnosti
- místo pracoviště: Plzeň

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské