Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - řidič VZV, 18 000 - 21 000 Kč + příplatky, 1 směnný provoz

referenční číslo: AF7AAA7F | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových roštů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník – řidič VZV.

Náplň práce

- zavážení a vyvážení ocelových konstrukcí
- vykládky a nakládky zboží zákazníků
- navrtávání technologických otvorů do ocelových konstrukcí
- práce v týmu

Požadujeme

- platné oprávnění řidiče VZV
- praxe v řízení a skladování s VZV
- vyučení výhodou
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- vstřícné a příjemné vystupování při jednání se zákazníky
- dobrá pracovní morálka

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní