Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí obchodního oddělení s NJ (-ahj-)

referenční číslo: AF5D170E | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- objednávání zboží u sesterských firem skupiny
- objednávání zboží a služeb u cizích dodavatelů
- zadávání dat do interního systému K-Soft
- vyjednávání obchodních podmínek
- prověřování smluvních podmínek (termíny, ceny, platební podmínky)
- přehled o skladových zásobách
- vyřizování veškeré administrativy spojené s nákupem obchodního zboží

Požadujeme

- praktická zkušenost z oblasti nákupu podmínkou
- velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem, AJ výhodou
- komunikační a organizační dovednosti
- vysoká míra samostatnosti, důslednost, aktivní přístup k řešení úkolů
- zodpovědnost, schopnost se prosadit, dobré vyjednávací schopnosti
- uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita