Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista reportingu (P3974)

referenční číslo: AF1AF29B | aktuálnost: 03.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Kandidát na této pozici bude zodpovídat za kalkulace a kontrolu nákladů i výnosů,
přípravu, zpracování a kontrolu finančních reportů;
vývoj a reporting klíčových indikátorů k měření výsledků;
za denní agendu kontrolingu pro svěřený projekt;
pravidelné a ad hoc analýzy výsledovky a rozvahy projektu společnosti;
nastavení a mapování reportingovych procesů, práce v prostredi Business Intelligence
vývoj nové podoby reportingu

Požadujeme

VŠ ekonomického (finance) nebo IT zaměření;
středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem podmínkou;
výborná znalost práce na PC (zejm. MS Excel);
znalost MS Access nebo SQL výhodou;;
znalost BI nástrojů - Power Pivot nebo Qlik Sense výhodou;;
znalost programu SAP výhodou;
2 – 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou;
pečlivost, analytické myšlení, smysl pro detail
flexibilita, loajalita, organizační a komunikační schopnosti
schopnost samostatné práce i práce v týmu

Nabízíme

Práce v prosperující zahraniční společnosti, účast na nových projektech, možnost dalšího osobního a profesního růstu, zaškolení a další školení, firemní benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: finanční analytik, finanční controller, odborný asistent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení