Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanický inženýr (P3752)

referenční číslo: AEBD8723 | aktuálnost: 21.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za celkovou realizaci projektu v oblasti lisování a výroby plechových dílů,
příprava výrobních dokumentů pro nové projekty (výrobní postupy, programy,..),
vedení a koordinace týmu inženýrů (specialisti na technologie zpracování plechových dílů),
definice výrobní strategie pro zavedení nových dílů do výroby ve spolupráci s procesními technology,
návrhy designu a úpravy již u stávajících projektů,
Komunikace s Project Managementem

Požadujeme

SŠ/VŠ – strojní vzdělání je preferováno, znalost práce s 2D, 3D CAD programy – SolidEdge, ProEngineer PODMÍNKOU, pokročilá znalost AJ (komunikace s anglicky hovořícími kolegy),
znalost principů zpracování plechů (ohýbání, laserové řezání, vysekávání, sváření, robotické ohýbání) – velká výhoda;
zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Nabízíme

Finanční ohodnocení závislé na zkušenosti kandidáta (garantováno každoroční navyšování), práce v prosperující zahraniční společnosti, možnost dalšího vzdělávání, řada firemních benefitů (dotované stravování, příspěvky na sport, kulturní akce, cestování.....)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní inženýr, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita