Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný rada – Právník/-čka v Oddělení I. v Odboru právním

referenční číslo: AEAF816E | aktuálnost: 27.07.2016

Státní fond životního prostředí České republiky

Státního fondu životního prostředí ČR vyhlašuje výběrové řízení na služební místo Odborný rada – Právník/-čka

Náplň práce

Náplň činnosti na služebním místě spočívá:

• zadávání veřejných zakázek administrativních SFŽP ČR z pozice zadavatele

• kontrola veřejných zakázek administrovaných žadateli/příjemci podpory, jež jsou refundovány z Evropského strukturálního a investičního fondu (OPŽP);

• poskytování metodicko – právní podpory v oblasti resortní i vnitřní normotvorby;

• příprava obchodních, občanskoprávních a jiných listin;

• poskytování právního poradenství ostatním útvarům SFŽP ČR;

• zastupování zaměstnavatele před správními a jinými orgány;

• výkon dalších činností souvisejících s administrací dotačních programů SFŽP ČR, zejména OPŽP.

Požadujeme

Požadavky na pozici naleznete na stránkách SFŽP: https://www.sfzp.cz/clanek/810/3002/odborny-rada---pravnik--cka-v-oddeleni-i-v-odboru-pravnim/

Nabízíme

Nabízíme:
- služební poměr na dobu určitou do 31. 12. 2018.
- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí;
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), stravenky, FKSP, notebook, mobilní telefon).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální