Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič "C"

referenční číslo: S031/120716 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro technickou společnost, pro rozvoz vlastního sortimentu do firem - odběr technických prvků, hledáme vhodného kandidáta na pozici: ŘIDIČ

Řidič "C"

Náplň práce

Na novém vozidle zn. Mercedes bude Vaším úkolem rozvoz výrobků technického charakteru.
Pozice je odpovědná manažerovi dopravy.
Jezdíte v jednosměnném rytmu (víkendy volné).

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání
- Praxe v řízení min. 2 roky na nákladní vozy nebo velké dodávky
- Dobrá komunikace, slušné jednání
- ADR školení výhodou
- Čistý trestný rejstřík
- ŘP skup. C

Nabízíme

Firma má výjezdní stanoviště Praha 9. Obsazení pozice je ve spojení s rozšířením vozového parku. Nabízíme dlouhodobou spolupráci pro stabilní firmu. Podpora školení. Po zkušební době další finanční posun.

Místo pracoviště: Praha 9

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity