Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality s NJ (-kmv-)

referenční číslo: ADE7FEBE | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• řešení zákaznických reklamací
• denní kontakt se zákazníky BMW, Daimler, Porsche
• analýza neshodných výrobků
• vyhledávání odchylek na linkách a spolupráce na jejich odstranění
• optimalizace kontrolních procesů
• tvorba a aktualizace kontrolních plánů
• denní komunikace s výrobou (mistry jednotlivých linek)
• spolupráce s vývojem (DE) při zavádění nových projektů

Požadujeme

• SŠ / VŠ vzdělání
• NJ – aktivní znalost nutná, AJ výhodou
• předchozí zkušenost v oblasti automotive výhodou
• výborná znalost MS Office
• analytické myšlení, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
• odolnost vůči stresu
• časová flexibilita

Nabízíme

• zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
• zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
• neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
• 13. plat dle hospodářských výsledků
• nadstandardní zaměstnanecké benefity (stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity)
• nástup dohodou

Místo pracoviště: okr. Vyškov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita