Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Fyzioterapeut, fyzioterapeutka

referenční číslo: AD195E23 | aktuálnost: 02.05.2017

REHAMED PRAHA s.r.o.

Náplň práce

Nestátní zdravotnické zařízení REHAMED PRAHA s.r.o. hledá fyzioterapeuta Ambulantní rehabilitace, smluvní partner všech zdravotních pojišťoven, hledá fyzioterapeuta/tku pro práci na celý, případně i částečný úvazek, v soukromé rehabilitaci na Praze 2.

Požadujeme

- vzdělání v oboru fyzioterapie s následnou ambulantní praxí
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut

V životopise, prosím, uvádějte seznam absolvovaných odborných kurzů.

Nabízíme

- dobré pracovní podmínky v rehabilitaci s mnohaletou praxí - nadstandardní platové ohodnocení - příspěvek na kurzy - pravidelné měsíční odměny dle pracovních výsledků - příspěvky na stravování - 5 týdnů dovolené Měsíční mzda 27.300,- Kč při práci na plný úvazek, při částečném úvazku poměrná část Kontakt – REHAMED PRAHA s.r.o., Mánesova 32 Praha 2 MUDr. Jan Zídek tel.: 724 765 660 e-mail: zidekjan@rehamedpraha.cz

Mzda: 27 300 Kč

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: fyzioterapeut

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné