Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor oddělení

referenční číslo: ACE515AA | aktuálnost: 15.05.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- vývoj a servis zkušební techniky (software / hardware)
- plánování, realizace a vedení technických a technologických projektů
- zavádění inovací do výrobních procesů
- komunikace s oddělením vývoje a externími dodavateli

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání – technický směr (obor elektro)
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- znalost programovacího jazyka C# nebo VB.net (další jazyk výhodou)
- znalost SQL
- velmi dobré logické a analytické myšlení
- znalost elektrotechniky, elektroniky, měřící techniky

Nabízíme

- moderní zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
- možnost profesního a osobního rozvoje
- samostatnou, zajímavou a perspektivní pozici
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- flexibilní pracovní doba

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita