Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog (-ahčb-)

referenční číslo: ACD10D14 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- zpracování technologických postupů a kalkulací v kusové výrobě

Požadujeme

- středoškolské vzdělání technického směru
- AJ, NJ výhodou
- praxe výhodou
- loajalita vůči firmě, technická odbornost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zručnost, flexibilita a samostatnost
- znalost slévárenských technologií, materiálů a procesů v oblastech odlévání neželezných slitin
- znalost CAxSW, konstrukčních a procesních

Nabízíme

- práce na moderních strojích a zařízeních
- práce se špičkovým výpočetním systémem
- dobré platové podmínky včetně systému odměn
- možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
-5 týdnů dovolené
- odměny za pracovní věrnost firmě
- příspěvek na penzijní připojištění
- sociální výpomoc v mimořádných životních situacích
- bezúročné půjčky na bytové účely
- příspěvek na závodní stravování

Místo pracoviště: okr. České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní