Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný/á účetní - Praha

referenční číslo: AC483BA7 | aktuálnost: 12.01.2018

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatný/á účetní.

Požadujeme:
• SŠ/ VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
• Minimálně 3 roky praxe v daném oboru
• Dobrá znalost účetní a daňové problematiky
• Znalost AJ pro práci s dokumentací
• Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
• Komunikativnost
• Schopnost samostatné a týmové práce

Náplň práce:
• Samostatné vedení účetnictví pro několik klientů
• Zpracování přiznání k DPH, silniční dani
• Příprava reportů
• Sestavení účetních závěrek
• Spolupráce s daňovým oddělením, auditorem

Nabízíme:
• Zajímavá a rozmanitá práce pro klienty z různých oblastí podnikání
• Zázemí stabilní společnosti s příjemným pracovním kolektivem
• Podpora odborného týmu kolegů
• Možnost aktivního využití cizích jazyků
• Možnost odborného a jazykového vzdělávání
• Adekvátní ohodnocení
• Dlouhodobá spolupráce
• Další zaměstnanecké benefity (sick days, příspěvek na penzijní připojištění)
• Práce na HPP
• Nástup možný ihned
• Výkon práce: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita