Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC

referenční číslo: ABFC564F | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Programování PLC Simatic – řada S7-300, S7-1200 a Siemens LOGO
- Komunikace se zákazníkem
- Uvádění zařízení do provozu v CZ i zahraničí
- Tvorba uživatelských návodů

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru
- Přehled v oboru automatizace, zařízení MaR, elektrické pohony
- Komunikativní znalost němčiny či angličtiny
- Znalost řídicích systémů SIEMENS – STEP 7, TIA PORTÁL
- Znalost programování PLC (znalost systému S7 výhodou)
- Znalosti v projektování řídících systémů a v uvádění ŘS do provozu
- Praxi v oboru
- Znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
- možnost zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy
- finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
- dotované závodní stravování
- vánoční prémie

Místo pracoviště: Blovice

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita