Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Financial controller #7064901 (Praha východ, CZK)

referenční číslo: 7064901 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Financial controller #7064901 (Praha východ, CZK)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme zkušené osobnosti na pozici  FINANCIAL CONTROLLER Pracovní náplň: Příprava finančních analýz Příprava měsíčních uzávěrek Budgeting a forecasting Finanční plánování Tvorba cash-flow Projektový controlling  Kontinuální snižování nákladů Náš klient požaduje: SŠ vzdělání ekonomického směru Předchozí praxi v oblasti controllingu, auditu či financí Dobrou znalost AJ Znalost principů účtování Výborné analytické myšlení Samostatnost Projektový controlling výhodou Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou Náš klient nabízí: Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Možnost využití cizích jazyků Osobní i profesní růst Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi Motivující systém odměňování a benefitů Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí Pracoviště: Praha východ

Nástup ihned. 

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

 

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní