Typ nabídky

Minimální mzda

Technik specialista (-kmb6-)

referenční číslo: A99720A4 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- zavádění nových projektů do výroby
- testování nových výrobků/forem na vstřikovacích lisech
- vzorkování a uvolňování do výroby
- optimalizace výrobních procesů na vstřikovacích lisech
- náběh nových zakázek do sériové výroby
- zvládnutí nové technologie při převodu z mateřské společnosti
- instalace a uvedení nové technologie do provozu
- organizování školení obsluhy. Příprava strojního parku k provozu.
- koordinace strojních oprav na výrobních strojích a zařízeních ve výrobě.
- koordinace zajištění nákupu nářadí, nástrojů a pomocného materiálu do výroby
- aktivní spolupráce s pracovníky na všech úrovních s cílem neustálého zlepšování

Požadujeme

- VŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření)
- zkušenosti s výrobou plastů - vstřikování
- aktivní znalost AJ a NJ je výhodou
- praxe na obdobné pozici
- znalost požadavků ISO/TS 16 949, příp. ISO 14 001, zkušenosti s Lean a Six Sigma
- praxe s vedením a řízením lidí
- schopnost práce na PC
- komunikativní a asertivní osobnost
- schopnost předvídat požadavky a očekávání zákazníků

Nabízíme

- zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele
- po zapracování mobil, notebook a automobil k dispozici
- kvalitní platové ohodnocení
- pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní dostupnost z Brna

Místo pracoviště: okr. Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní