Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer pro regionální pobočku - frenčízant

referenční číslo: MP001 | aktuálnost: 20.09.2017

Dumrealit.cz/NRH

Vyhlašujeme výběrové řízení na regionálního manažera pobočky R11 a DR

Náplň práce

- Vedení obchodního týmu
- Účast na obchodních případech
- Komunikace s managementem
- Plná zodpovědnost za chod pobočky
- Akviziční dovednosti
- Personalistika
- Mentoring

Požadujeme

- Vedoucí a manažerské schopnosti
- Maximální pracovní nasazení
- Cit pro obchod a vyjednávání
- Jednání s podřízenými obchodníky
- Schopnost učit se novým věcem a dále se vzdělávat
- Časovou flexibilitu, přesnost, odpovědnost, spolehlivost
- Psychologie
- Aktivní práce na PC
- Marketing + emailing
- ŘP

Nabízíme

- Podíl na obratu celého prodejního týmu
- Reprezentativní automobil VW Passat na výhodný operativní leasing
- Aktivní tréning a školení pod vedením Realitní akademie České republiky
- Podporu v rozšiřování týmu a následný mentoring
- Kariérní systém umožňující postup, až na klíčové manažerské pozice společnosti
- Firemní benefity (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)
- Marketingovou podporu
- Podpora akvizičního a developerského oddělelní
- Investiční fond zaměřený na výkupy
- Call centrum

Osobní jednání podmínkou! Volejte nebo pište a domluvte si schůzku na uvedeném kontaktu.

Mzda: 50 000 Kč

Místo pracoviště: Nad Želivkou 499, Praha-Nebušice, 16400

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer obchodního týmu, provozní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Firemní akce