Typ nabídky

Minimální mzda

Blokař - Cerekvice nad Bystřicí

referenční číslo: A8CD577C | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Klient zajišťující především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. v této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Do svého týmu hledá posilu na pozici: BLOKAŘ

Náplň práce

Náplň práce:

 evidence a kontrola obchodního zboží

 kontrola a údržba technického zařízení a prostředků

 vykládka a nakládka vozových zásilek

 dodržování zásad systému jakosti a kvality zboží

Požadujeme

Požadujeme:

 SOU technického směru (strojní, elektro,..) – min. 3 roky odborné praxe

 řidičský průkaz skupiny B

 trestní bezúhonnnost

 práce na PC – uživatelská znalost

Nabízíme

Nabízíme:

 stabilní zázemí významné české společnosti

 zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu

 zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění,

 zvýhodněné ceny paliva

 místo pracoviště: Cerekvice

 nástup možný IHNED

Místo pracoviště: Cerekvice nad Bystřicí

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity