Typ nabídky

Minimální mzda

Firemní reprezentant

referenční číslo: A746C208 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Jsme přední českou obchodní a softwarovou společností věnující se již 24 let právním a ekonomickým informačním systémům.
V tuto chvíli hledáme pro naši pobočku v Brně dynamického kolegu s obchodním duchem na pozici:

Náplň práce

Co Vás u nás čeká:
• akvizice nových klientů a rozvoj obchodní sítě
• prodej produktů a prezentace firmy na předem připravených jednáních
• plnění obchodních cílů společnosti
• pravidelný reporting
• místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme

• ukončené SŠ vzdělání s adekvátní praxí či absolvent VŠ
• výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
• schopnost argumentace, orientace na cíl a výsledky
• proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• praxe na obdobné pozici
• uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)

Nabízíme

• samostatnou a zajímavou práci v profesionálním kolektivu
• možnost seberealizace a profesního růstu
• zázemí významné české společnosti, která je leaderem na trhu
• motivující ohodnocení (základní mzda + výkonnostní bonus + cílové prémie)
• částečně flexibilní pracovní dobu
• mobilní telefon, notebook, automobil
• benefity až 18 000 Kč/rok (příspěvek na jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou, ošatné a další.)
• nástup možný ihned

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy